Hoşgeldiniz (:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz (:

Selena Demi Fan

Anasayfa<object width="Latest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tom Felton "Gossip Girl"ü İzliyor

2 posters
YazarMesaj
Emosh
Yönetici
Yönetici
Emosh

Tom Felton "Gossip Girl"ü İzliyor Empty
MesajKonu: Tom Felton "Gossip Girl"ü İzliyor   Tom Felton "Gossip Girl"ü İzliyor Icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 7:45 pm

Tom Felton "Gossip Girl"ü İzliyor Tom_felton_1

17 dergisi en son Tom Felton ile söyleşti; öpüşmeler, moda, filmler, televizyon ve aileyle ilgili özel on yedi yaş soruları sordu.

İlk öpüştüğünde kaç yaşındaydın?

Sanırım on iki yaşındaydım ve Şişe Çevirmece oynuyorduk. Herkes, "Önceden öpüşmüş müydün?" demişti ve ben, "Evet, ben bu işte ustayım!" demiştim. Çok kaygılıydım ve şişe beni seçti. Öpücük olmuştu; ama unutulmaz bir şeydi.

Kızların hangi modası senin kafanı karıştırıyor?

Erkek gömleği ve dar kot pantolon giydikleri zaman… Sizin artık kız mı erkek mi anlayamayacağınız noktaya kadar ulaşıyor. Hanımlarımdan hanım olarak hoşlanıyorum, kadınsı olarak. Kot pantolonları ve kapüşonları seviyorum, ama fazlasıyla erkek fatma olmak biraz kafamı karıştırıyor.

Hangi kadın filmini gizlice sevdin?

Not Defteri. Kız arkadaşım beni ona götürmüştü, ama kurgu güzel anlatılmıştı. Üç ya da dört kez izledim. Ağlamadım, üstelik kız arkadaşım sürekli ağlamıştı. Acıklı bir film değildi; güzel bir filmdi.

Televizyon keyfin ne?

Kız arkadaşımın bile bilmediği bir tane var. Onun yüzünden bu tür şeyler izlemeye başladım; çünkü Gossip Girl onun en sevdiği program. Gossip Girl'i kolay kolay bırakmaz. Onun yüzünden şu ana dek ben de üç-dört bölüm izledim, ama artık o ortada olmadığında, tek başıma izliyorum.

Ailende kim sana en yakın?

Annem sayılır. Beni yıllardır bu yolda tutan oydu; erken dönemlerimde iyi olduğuma emin olmamı sağladı. Yaklaşık bir yıldır da, ağabeyimle yaşıyorum. İkimiz de ötekinin arkadaşlıklarından keyif alıyoruz — çok eğlenceli.
https://selena-demi.yetkin-forum.com
LoLa
Üye
Üye
LoLa

Tom Felton "Gossip Girl"ü İzliyor Empty
MesajKonu: Geri: Tom Felton "Gossip Girl"ü İzliyor   Tom Felton "Gossip Girl"ü İzliyor Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 12:49 pm

Çok güzel dizi kim izlemiyor ki Very Happy

Tom Felton "Gossip Girl"ü İzliyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Demi Lovato "Get Back"
» Jonas Brothers "We Rock"
» Tom Felton: Ufkumu Genişletmek İsterim