Hoşgeldiniz (:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz (:

Selena Demi Fan

Anasayfa<object width="Latest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tom Felton: Ufkumu Genişletmek İsterim

YazarMesaj
Emosh
Yönetici
Yönetici
Emosh

Tom Felton: Ufkumu Genişletmek İsterim Empty
MesajKonu: Tom Felton: Ufkumu Genişletmek İsterim   Tom Felton: Ufkumu Genişletmek İsterim Icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 6:23 pm

Tom Felton: Ufkumu Genişletmek İsterim 123

Genç aktör Tom Felton, Time Out New York'la filmle ilgili kısa bir röporaj yaptı.

Kötü birini oynarken eğleniyor musun ?

TF: Fazlasıyla, bu gerçekten çok eğlenceli. Gerçek hayatta, filmdekine göre çok daha iyi bir insan olduğumu düşünüyorum, bu da bana ters insanları susturmamı sağlıyor. Böyle kindar bir karakteri oynamak gerçekten çok keyifli.

Seni sokakta gören çocukların sana bakışları nasıl oluyor?

TF: Sete gelen çocuklar Draco'yla tanışmak konusunda çok hassaslar. Beni gördükleri zaman düşündükleri şey; "Bir dakika! Bu çocuk kesinlikle kötü." Ve böylece kaçıp, ailelerinin arkasına saklanıyorlar.

Bize Draco ile ilgili bir şeyler söyleyebilir misin?

TF: Önceki yıllarda, Draco'nun sinir bozucu bazı yanları vardı. Şimdi onun Harry'nin hayatında daha önemli bir yeri var. O karanlık tarafın Harry'si olmak istiyor, ama ne yazık ki Harry kadar güçlü değil. Aynı zamanda kötü bir çocuk değil, Draco. Yapmış olduklarını, aslında yapmak istemeden yaptı. O gerçekten çok zayıf, ama yapmış olduğu görev... çok önemli bir görev. Bu görev için çok zayıf.

Hep aynı tarz rollerde mi oynayacaksın? Kötü rollerde?

TF: Bu konu hakkında endişelenmiyorum, çünkü hepimiz daha çok genciz, bu gibi işlerde yeniyiz. Bu işe girmek için gerekli yaş belki de 18 veya 19. Ufkumu genişletmek isterim, ama kötü bir rol elime gelirse, bunu seve seve oynarım.

Robert Pattinson'ın muhteşem bir hayran kitlesine sahip olması sana nasıl hissettiriyor?

TF: Nereye gidersem gideyim bir kız seline uğramamın bana nasıl hissettireceğini bilmiyorum. Sonuçta bir özel hayatım olmasını isterim, her yerde insanların akınına uğramak değil.
https://selena-demi.yetkin-forum.com

Tom Felton: Ufkumu Genişletmek İsterim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tom Felton "Gossip Girl"ü İzliyor