Hoşgeldiniz (:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz (:

Selena Demi Fan

Anasayfa<object width="Latest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rupert Grint Kız Hayranlarıyla İlgili Konuştu

YazarMesaj
Emosh
Yönetici
Yönetici
Emosh

Rupert Grint Kız Hayranlarıyla İlgili Konuştu Empty
MesajKonu: Rupert Grint Kız Hayranlarıyla İlgili Konuştu   Rupert Grint Kız Hayranlarıyla İlgili Konuştu Icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 6:22 pm

Rupert Grint Kız Hayranlarıyla İlgili Konuştu Rubert_grint_1

Oyuncu Rupert Grint Time Out New York ile Ron Weasley'yi oynamak, Ölüm Yadigarları, film setinden armağan olarak bir şeyler almak, aksanlar ve İngiltere ile Amerika'daki hayran kızların tepkisi hakkında konuştu.

Hala son filmi mi çekiyorsunuz?

Evet, neredeyse yarı yoldayız. Şu anda filmin orman kısmını çekiyoruz. Gerçekten iyi gidiyor. Çok fazla konu var, bu nedenle iki film. Birinci kısmı ve ikinci kısmı yapıyoruz. Hoşuma gidiyor.

Ron Weasley'den çıkıp yeniden Rupe olmak için heyecanlı mısın?

Evet, demek istediğim, bence her şey bittiğinde oldukça ilginç olacak, çünkü bu yaşamımın büyük bir parçası oldu. Sanırım bir biçimde özleyeceğim, ama her şey bittiğinde özgürlüğü sabırsızlıkla bekliyorum.

Kutlamak için ne yapacaksınız?

Bilmiyorum, gerçekten. Çok fazla düşünmedim, ama Warner Brothers'tan bir şeyler bekliyorum. Bu iyi olacak.

Gerçekten mi? Ben seni hep Hogwarts'tan mezun olup sigaranı yakarken paranı yerleştirmeyle uğraştığını düşledim.

[Gülüyor] Evet.

Sana anımsatacak bir şeyler aldın mı setten?

Yıllardır birkaç şey alıyorum. Bir boyunbağım var. Gryffindor boyunbağı. Bana herhangi bir şey verilmedi, ama belki sonunda bir asaya daya başka bir şeye el koyarız.

Sanırım en iyi çalıntı mallar internette.

Ah, evet, evet. Ama bazı iyi destekleri de var. Gerçi onlar ıvır zıvır vermeyi sevmiyorlar; çünkü insanların ıvır zıvır çaldığı ve eBay'dan sattıkları kasaları var.

Ya Hagrid’in sakalı?

Bu oldukça iyi olabilir. Evet. Ama onunla ne yapardım bilmiyorum.

Ama sanki sen Musa imişsin gibi yanında dolaşmaları harika bir şey olurdu.

Şey, o Robbie [Coltrane]'nin yüzü için yapıldı; belki o büyüklükte kafaya sahip olsaydım… Gerçekten iyi görünmezdi.

Onun için ne kadar istiyorsun?

[Canlılıkla gülüyor] Gerçekten mi? Bilmiyorum, o sakallar çok değer eder, çünkü onlar gerçek kıl ve el yapımıyla dolduruldu. Ben de çok pahalı olmalarını beklerdim.

Biliyorsun, sen burada aksanın ve yumuşak konuşma yollarınla kızları kendinden geçirebilirsin.

Evet, sen böyle diyorsun, ama insanlar aksanımla benim Avustralyalı olduğumu düşünmeye başlıyor. Ama sanırım İngilizce aksanı orada oldukça popüler.

Avustralyalı ya da değil, sen Rolling Stone'un en sıcak sağ kolusun. Bu kenti bile yönetebilirsin!

Şey, birkaç hafta içinde oraya gideceğiz, temmuzda, Melez Prens'i tanıtmak için.

Genellikle konuşurken karakter gibi davranmayı mı yeğlersin, yoksa kendin gibi mi?

Her zaman Ron karakterini sevmişimdir. Kitapları okurken benim en çok sevdiğimdi. Hep ona bir bağlılık hissetmişimdir, çünkü onla aramızda kesin benzerlikler buldum. Aslında küçük şeyler, ikimiz de kızıl saçlıyız ve ikimizin de birkaç erkek ve kız kardeşi var. Kitaplarda onun gülünç olduğunu düşünmüştüm. Bu beni de rahatsız etmiyor.

Çığlık atan bir kız ayak takımından sıvışmanın en iyi yolu ne?

Gerçekten bilmiyorum. Burada çok fazla olmuyor. Genellikle biz Amerika'dayken oluyor, onlar çok daha çılgın ve aşırı olduğunda. Burada genellikle insanlar bakakalıyor. Buna uyum sağlamam kısa bir süremi alıyor, çünkü dışarı çıktığında tanınmış olmak ilginç de olsa bir deneyim.

İnsanları Harry Potter binalarına ayıran çevrimiçi küçük bir sınav var, ve kardeşimin arkadaşı, büyük ve iriyarı bir arkadaş, Hufflepuff’a konduktan sonra aklı başından gitti. Bütün haftasonu odasından çıkmadı. Aşırı bir tepki, değil mi?

Olanaksız! [Gülüyor] Onu gerçekten etkiledi mi? Bu çok ilginç. Ben büyük olasılıkla umursamazdım.
https://selena-demi.yetkin-forum.com

Rupert Grint Kız Hayranlarıyla İlgili Konuştu
1 sayfadaki 1 sayfası